HAKKIMIZDA

/HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA2021-04-25T22:08:28+03:00

HİKAYEMİZ

Sene 1998… Müzik hayatına gireli 3 yıl olmuş ve küçük çapta organizasyonlara katılıyor, düğünlerde ilahiler okuyor ve yavaş yavaş bir organizasyon olabilme potansiyeline doğru yükseliyordum. Her işte ve her şeyde olduğu gibi yıllar bize çok tecrübeler getirdi ve çok şeyler öğretti. Hamdolsun öğrendiklerimizi hayatımıza uygulayabilmeyi başardık. Bu başarının neticesinde siz değerli takipçilerimizin ve sevenlerimizin tüm organizasyon işlerini en başarılı ve en güzel şekilde yapabildik. Çağlayan Organizasyon olarak işimizi özenle ve kaliteyle yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz.

İddialıyız… 20 yıllık tecrübe, birikim, deneyim sizlerin mutluluğuyla sonlandı. Öyle ki, bir islami düğün organizasyonundan 3 yıl sonra o evlilikten olan çocukların sünnet organizasyonlarını da biz düzenledik. Bu memnuniyetin ve mutluluğun ifadesidir.

Bu ifadeler daha sonra videolara, fotoğraflara yansıyarak belgelenmiş oldu. Kendimizi size ne kadar anlatırsak anlatalım bu birşey ifade etmeyebilir ancak biz slogan olarak diyoruz ki “bizi başkalarına sorun.” Çünkü onlar size doğruyu söyleyecektir. Sadece firmaları, şirketleri kendimize referans göstermiyoruz! Şahısları da referans olarak gösteriyoruz ki “biz kimiz daha yakından tanıyasınız…”

Çağlayan Organizasyon, Adana İlahi Grubu, Adana Semazen Ekibi olarak birlikteliğine şahit olduğumuz tüm çiftlerimize sonsuz mutluluklar diliyoruz.

Adana İlahi Grubu ekibi olarak Adana’nın yanısıra Mersin İlahi Grubu, Osmaniye İlahi Grubu, Hatay İlahi Grubu, Kilis İlahi Grubu, Kahramanmaraş İlahi Grubu , Gaziantep İlahi Grubu, Kayseri İlahi Grubu, Niğde İlahi Grubu, Nevşehir İlahi Grubu, Konya İlahi Grubu, Malatya İlahi Grubu, Adıyaman İlahi Grubu ile daha bir çok ilde hizmet vermekteyiz.

Adana Semazen Ekibi olarak Adana’nın yanısıra Mersin Semazen Ekibi, Osmaniye Semazen Ekibi, Hatay Semazen Ekibi, Kilis Semazen Ekibi, Kahramanmaraş Semazen Ekibi, Gaziantep Semazen Ekibi, Kayseri Semazen Ekibi, Niğde Semazen Ekibi, Nevşehir Semazen Ekibi, Konya Semazen Ekibi, Malatya Semazen Ekibi, Adıyaman Semazen Ekibi ile daha bir çok ilde hizmet vermekteyiz.